Paylaş

Hakkımızda

Hakkımızda

01

Hakkımızda

Resmo Mimarlık kendine özgü tasarımları ile kent ve insan yaşamı için işlevsel, estetik değerleri olan nitelikli mekanlar üretir. Tasarımdan anahtar teslimine kadar, kendi oluşturduğu kadrolarla, tüm imalat sürecinin kontrolünü yaparak, müşteriye hayal ettiği ve sahip olmayı istediği yaşam alanını sunmayı hedeflemektedir. Resmo Mimarlık, konut, eğitim yapıları, turizm tesisleri, endüstriyel yapılar, resmi yapılar, sağlık yapıları, iş merkezleri gibi alanlarda mimari – iç mimari tasarım ve uygulama projelerini, profesyonel mimari kadrosu ile yürütmektedir. 2007 yılında kurulan tasarım firması başta İzmir olmak üzere, Türkiye’nin farklı illerinde ve yurt dışında, farklı yapıların proje ve uygulama alanlarında hizmet vermektedir. İnşaat sektöründe de hizmet vermekte olan Resmo Mimarlık özellikle kentsel dönüşüm kapsamında nitelikli yapılar inşa etmektedir.

1

02

Vizyon

Resmo Mimarlık, 11 yıllık tecrübesi ve profesyonel yönetim anlayışıyla, ekip çalışmasını, kaliteyi, müşteri memnuniyetini ilke edinerek, teknolojik gelişmeleri yakında takip ederek sektöründe öncü projeler yapmayı kendine vizyon edinmiştir.

Misyon

Resmo Mimarlık; kullanışlı, yenilikçi, modern ve estetik tasarım anlayışıyla, kullanıcı ihtiyaçlarına çağdaş projelerle cevap vermektedir. Güvenilir ve dinamik hizmet anlayışıyla mimari ve iç mekan tasarımı yapmakta ve yapılan çalışmaları en gerçekçi görsellerle sunmaktadır.